Regulamin

UWAGA: Oferta Rabatowa

Oferujemy następujące progi rabatowe:

  • Bez opłaty za wysyłkę dla zamówień powyżej 400 zł Netto
  • 1% dla zamówień od 800 zł do 1.199 zł netto
  • 2% dla zamówień od 1.200 zł do 2.499 zł netto
  • 3% dla zamówień od 2.500 zł do 3.299 zł netto
  • 4% dla zamówień od 3.300 zł do 4.999 zł netto
  • 5 % dla zamówień powyżej 5.000 zł netto

(Rabaty tylko dla zamówień z dostawą w Polsce!)

 

Postanowienia ogólne

Hurtownia internetowa z adresem www.wolka-centrum.eu, jest własnością firmy POPER Sp. z o.o w Wólce Kosowskiej ul. Nadrzeczna 16, NIP: 5273105002, REGON: 528151670.

Sklep Internetowy www.wolka-centrum.eu prowadzi sprzedaż hurtową za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę www.wolka-centrum.eu

Aby dokonać zakupu na stronie www.wolka-centrum.eu, Klient musi się zarejestrować, co jednoznacznie oznacza akceptację niniejszych ogólnych warunków sprzedaży. Rejestracja oznacza podanie swoich danych teleadresowych niezbędnych do realizacji zamówienia oraz stworzenie loginu i hasła w celu logowania się na stronie. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

Wszystkie dane przesłane przez Klienta do naszej firmy są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust. .z 1997 nr 133 poz. 883.

Dane te będą wykorzystywane przez naszą firmę jedynie w celu realizacji zamówienia czyli do dostarczenia Klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń i nie będą udostępnianie osobom trzecim.

W sprawach nie objętych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

Oferta

1. Artykuły oferowane przez Internetowy Sklep www.wolka-centrum.eu są nowe. W przypadku otrzymania towaru z wadą fabryczną Klientowi przysługuje roszczenie reklamacyjne, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa i warunkami reklamacji.

2. Wszystkie ceny towarów podajemy w PLN netto.

3. Internetowy Sklep www.wolka-centrum.eu zastrzega sobie prawo do dowolnych zmian cen produktów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Posiada on również prawo do usuwania i dodawania towarów do oferty, wprowadzania, odwoływania, jak i zmian akcji promocyjnych w dowolnym momencie.

4. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

Zasady składania zamówień 

1. Internetowy Sklep www.wolka-centrum.eu prowadzi działalność handlową poprzez serwis www.wolka-centrum.eu

2. Podstawą do realizacji złożonego przez Klienta zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza znajdującego się w końcowym etapie składania zamówienia. Wymagane jest prawidłowe wypełnienie wszystkich pól formularza. Internetowy Sklep www.wolka-centrum.eu weryfikuje zamówienia telefonicznie lub mailowo. W przypadku nie nawiązania kontaktu z zamawiającym w ciągu 3 dni roboczych, zamówienie zostanie anulowane.

3. Zamówienia mogą być składane poprzez stronę www.wolka-centrum.eu lub telefonicznie pod nr (+48) 889 086 091.

4. W przypadku podejrzeń o podanie nieprawdziwych danych, Internetowy Sklep www.wolka-centrum.eu zastrzega sobie prawo do usunięcia zamówienia.

5. Zamówienia są realizowane według kolejności ich otrzymania, aż do wyczerpania zapasów.

6. www.wolka-centrum.eu nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowane zamówienia z przyczyn technicznych (wadliwego działania systemów, sieci, itp.) jednak po zidentyfikowaniu błędu dołoży wszelkich starań, aby go naprawić.

7. Warunkiem zrealizowania zamówienia jest występowanie towaru w magazynie i/lub u dostawców sklepu.

8. Klient Internetowego Sklepu www.wolka-centrum.eu jest informowany o stanie realizacji jego zamówienia. W razie braku danego produktu zostanie on uprzedzony o możliwości zmiany zamówienia, wydłużenia czasu dostawy lub anulowaniu zamówienia.

9. Internetowy Sklep www.wolka-centrum.eu przyjmuje zamówienia,od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 16:00 i w soboty od godziny 8:00 do 14:00 w ciągu całego roku. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane pierwszego dnia roboczego od złożenia zamówienia.

10. W wypadku braku zamówionego towaru w magazynach, klient będzie o tym niezwłocznie informowany. Może zdarzyć się, że niektóre artykuły prezentowane na stronie mogą być już wyprzedane za co serdecznie przepraszamy.

11. Po złożeniu zamówienia, do kupującego zostanie przesłane potwierdzenie o tym, że zamówienie do nas dotarło.

12. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

Formy płatności 

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:

1. Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki- „ za pobraniem”.

2. Przedpłata przelewem bankowym na konto sklepu. Niezbędne dane do przelewu zawarte będą w automatycznym e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

O tym że realizacja zamówienia jest możliwa (dany towar jest dostępny), Klient zostanie poinformowany w oddzielnym e-mailu. Od tego momentu czas realizacji wynosi zwykle 1 dzień roboczy.

W przypadku wybrania przez Klienta płatności przelewem, czas realizacji liczony jest od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.

Zamówienia złożone w godzinach popołudniowych oraz w weekendy realizujemy w pierwszy kolejny dzień roboczy. Kupujący jest zawsze informowany o nadaniu przesyłki poprzez e-mail.

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko kupującego. Jeśli są Państwo zarejestrowani, prosimy podać również poprawną nazwę użytkownika – nick. Brak tych informacji może wydłużyć okres zakończenia transakcji.

Wysyłka i czas realizacji 

1. Przesyłki dostarczane są na adres umieszczony w formularzu zamówienia firmą kurierską GLS. Czas dostawy zależy od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Czas dostawy może wydłużyć się, gdy kurier nie zastanie nikogo pod podanym adresem, lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej. Internetowy Sklep www.wolka-centrum.eu nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy kurierskie.

2. Koszt każdej paczki do 31 kg firmą kurierską DHL to 25 zł brutto + pobranie 5 zł brutto,w razie innej lokalizacji poza RP prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

3. Każde zamówienie staramy się zrealizować jak najszybciej. towar wysyłamy w 24 godziny (nie licząc dni wolnych od pracy i świąt)

4. Pamiętaj, by przy odbiorze przesyłki dokładnie sprawdzić stan opakowania. Gdyby okazało się uszkodzone, koniecznie poproś kuriera o wypełnienie protokołu szkody.

5. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w ciągu 7 dni od daty odebrania przesyłki w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze:

a- wad fabrycznych,
b- niezgodności towaru z zawartym zamówieniem.

6. W takim przypadku Klient proszony jest o skontaktowanie się z biurem obsługi klienta przez e-mail wolkacentrum.eu@gmail.com lub telefonicznie pod nr (+48) 889 086 091. Reklamacje na towary odsyłane bez wcześniejszego uzgodnienia nie będą rozpatrywane.

7. W przypadku odsyłania reklamowanego towaru należy dołączyć fakturę zakupową. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

8. Towar koniecznie powinien być odsyłany w oryginalnym opakowaniu, inaczej reklamacje nie będą rozpatrywane.

9. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru.

Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego Sklep zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

10. Przy odbiorze przesyłki od kuriera należy zwrócić uwagę czy paczka jest oryginalnie zapakowana. Jeśli Klient znajdzie ślady uszkodzeń opakowania lub próby jego otwarcia, należy otworzyć paczkę w obecności kuriera i sporządzić protokół, co skutecznie pomoże dochodzić odszkodowań od firmy kurierskiej w wypadku powstałych uszkodzeń lub braków w towarze.

11. Nie stanowią podstawy do reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie www Sklepu, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.

Postanowienia końcowe 

1. www.wolka-centrum.eu zastrzega sobie prawo do:

a. zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia,
b. wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego www.wolka-centrum.eu
c. Wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu www.wolka-centrum.eu
d. Przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży.
e. Anulowania zamówień klienta, które zostały błędnie wprowadzone do systemu sprzedażowego sklepu internetowego www.wolka-centrum.eu

2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.

3. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

4. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Nie zastosowanie się do w/w zasad będzie skutkowało zerwaniem współpracy oraz utratą możliwości wykorzystania zdjęć i opisów produktów.